Jeśli chcemy zamknąć albo sprzedać spółkę LTD to nie pozostaje nam nic innego jak załatwić bardzo dużo różnych spraw., Jeśli się tego nie zrobi na czas i w odpowiednim miejscu to udziałowcy mogą za to sporo zapłacić.

Nie ma sensu płacić kar skoro można skorzystać z pomocy polskiego księgowego w Londynie. Ta osoba zna się na prawie spółek i jest w stanie nas przeprowadzić przez cały ten proces. Można takiej osobie zaufać, bo można się z nią o wiele łatwiej porozumieć niż z anglikiem. To, dlatego szukajmy dla siebie księgowego, który jest w stanie spełnić nasze oczekiwania i wymagania. Im bardziej profesjonalne porady odnośnie zamykania firmy otrzymamy tym lepiej, a do tego jest potrzebny taki księgowy, który wcześniej coś podobnego robił. Osoby bez doświadczenia, które dopiero się uczą nie są nam w takiej sytuacji potrzebne i trzeba ich unikać. Im ktoś lepszy będzie i bardziej obeznany i znany tym lepiej dla nas.

Na co można liczyć?

Księgowy pomoże nam opracować plan finansowy i organizacyjny. To bardzo ważne i trzeba to zrobić tak szybko jak tylko jest możliwe. Konieczne jest załatwienie wszystkich formalności administracyjnych i podatkowych w tym podatku VAT. Księgowy służy nam specjalistycznym doradztwem finansowym oraz podatkowym dla wszystkich udziałowców spółki. Przeprowadzenie tych wszystkich spraw nie jest łatwe, a tym bardziej, jeśli dokumenty musimy wypełniać w języku angielskim. Trzeba uważać, co się robi żeby nie popełniać błędów, bo trzeba będzie za nie zapłacić. Nie opłaca nam się to w żaden sposób, bo przecież właśnie firmę zamykamy i chcemy jak najmniej na tym stracić. Pomoc przydaje się na każdym kroku, dlatego trzeba się szybko skontaktować z księgowym, który będzie nam w stanie pomóc.

Takiego księgowego w UK, który na pewno nam pomoże znajdziemy na Capital Business Links – ksiegowy Londyn. Profesjonalny księgowy wie jak ma nam pomóc, wie, jakie dokumenty przygotować i wie jak nas przeprowadzić przez wszystkie etapy. Tego właśnie potrzebujemy żeby można było zamknąć wreszcie firmę.