Jabłka, które kupujemy w sklepie wtedy, kiedy skończył się na nie sezon były przechowywane w specjalnych komorach. Osoby, które zajmują się sadami muszą wiedzieć, w jaki sposób się to robi, bo tylko w ten sposób mogą uzyskać bardzo dobre efekty, które oznaczają, że po otwarciu komory jabłka będą wyglądały jak świeże.

Im lepszy preparat będzie zastosowany do komory tym łatwiej będzie ten cel osiągnąć, a zatem trzeba będzie szukać rozwiązań, które są dla naszych jabłek najlepsze. Dawniej środek chemiczny trzeba było zastosować przy użyciu sprzętu i wiedzy. Dzisiaj nie jest to konieczne, bo można kupić coś, co się aplikuje w łatwy sposób. Działanie jest dokładnie takie samo, dlatego nie musimy się bać o to, że z jabłkami stanie się coś złego. Mamy gwarancje, że to będzie działać, bo tam mówi nam producent.

My chcemy sobie ułatwiać zadanie i chcemy żeby jabłka na wiosnę były ładne. Można będzie dzięki temu sporo zarobić, a na tym nam bardzo zależy. Uzyskując dochody na wysokim poziomie będzie można rozwijać swoje sady i jeszcze więcej na tym zarabiać. Tak to wszystko wygląda w praktyce.

Co to za preparat?
Ten preparat podchodzi z Polski i powstał na bazie 1-MCP. Co to jest? Jest to 1-metylocyklopropen. Ten składnik daje właśnie najlepsze efekty, dlatego jest stosowany w profesjonalnych preparatach. W tym polskim również, dlatego możemy być pewni, że to będzie działać tak jak sobie to zakładaliśmy. Ten składnik pozwala na zniszczenie etylenu, który się produkuje podczas przechowywania jabłek. Jeśli etylen nie zostanie zniszczony to niestety, ale trzeba się liczyć z tym, że jabłka zaczną chorować i gnić. Straty będą wtedy bardzo duże i tego nie chcemy. My chcemy jak najlepszych efektów i jak najładniejszych jabłek. Wspominany środek chemiczny można będzie znaleźć na przechowywanie jabłek. Nie znajdziemy niczego, co działa równie skutecznie i jednocześnie jest tak bardzo łatwe w aplikowaniu. Polacy stworzyli coś, z czym może poradzić sobie nawet taka osoba, która się na tym nie zna. Wystarczy czytać instrukcje obsługi.