Jesteście podróżnikami i lubicie organizować spotkania w klimatycznych miejscach? W Polsce nie ma za wiele kawiarni, które dopasowują swoją ofertę i swój wystrój to Waszych potrzeb? Niestety, ale tak to wygląda, dlatego trzeba zacząć szukać czegoś odpowiedniego za pośrednictwem Internetu. Nawet, jeśli mieszamy dalej od naszej pięknej stolicy to trzeba będzie tam pojechać, ale, po co? Tam mieści się urokliwa klubokawiarnia Tam i z Powrotem.

To właśnie jest miejsce dla podróżników. Mamy wyjątkowy klimat, mamy zdjęcia na ścianie, mamy wszystko całkowicie inaczej urządzone niż w typowej kawiarnia. Mamy nawet miejsce do odpoczynku gdzie znajdują się hamaki i pufy. Idąc do takiego wyjątkowego miejsca będziemy bardzo zadowoleni. To nie jest kopia jakiegoś innego lokalu, który się w innym mieście znajduje. Tutaj wszystko jest oryginalne i dlatego ludziom, którzy kochają podróże na pewno będzie się tutaj podobało.

Warto tam pojechać i to sprawdzić. Jeśli jedziemy w większym gronie to trzeba będzie zrobić wcześniej rezerwacje. Nie jest to trudne do zrobienia, bo wystarczy do nich zadzwonić i już mamy sprawę załatwioną. Minimalna ilość gości, która może dokonać rezerwacje to pięć osób. Wtedy mamy zarezerwowaną tylko część lokalu, dlatego na pewno warto będzie to zrobić i to sprawdzić.

Nasz lokal – gotowy do wynajęcia

Jeśli raz się tam pojawimy to nie będziemy chcieli tego lokalu zamienić na żaden inny. Właśnie tak to wszystko wygląda, bo przecież takich klimatycznych kawiarni jest bardzo mało. W tej kawiarni możemy nie tylko napić się kawy, ale możemy również zjeść pyszne śniadanie czy lunch. Są bardzo dobrze przygotowani na każdą okazję i my możemy to wykorzystać. Chcecie zobaczyć lokal na zdjęciach zanim do zarezerwujecie?

Odwiedźcie stronę wynajem kawiarni, a znajdziecie tam dokładnie to wszystko, czego Wam trzeba. To miejsce jest najlepsze w całej Warszawie i szybko się o tym przekonacie. Od pierwszej wizyty możecie mówić, że to właśnie jest Wasz najlepszy lokal i będziecie tutaj zaglądać bardzo często.