W życiu każdego człowieka zdarzają się smutne wydarzenia, śmierć bliskiej ukochanej osoby. Wszyscy w tej trudnej sytuacji życiowej potrzebują pomocy i wsparcia. Możesz wyrazić swoje kondolencje z powodu straty za pomocą kwiatów, jak dziwnie by to nie brzmiało.

Pomoże Ci w tym cudowna kompozycja „Wieniec”, w którym zostały użyte białe kwiaty: białe goździki, stokrotki, miękkie różowe lilie oraz kwiaty woskowe. „Wieniec róż” składa się ze 110–115 kwiatów. Jeśli wziąć pod uwagę znaczenie każdego kwiatu, możesz tym stworzyć przesłanie lub wyrazić swoją opinię o zmarłym.

Jeśli weźmiemy pod uwagę symbolikę różowych róż, możemy powiedzieć, że przydzielamy szczególną uwagę w stosunku zmarłej osoby, a także wdzięczność, być może za pomoc, którą zmarła osoba nam kiedyś udzieliła.

Białe goździki są głównie znane jako symbol żałoby. Stokrotki mogą oznaczać czystość zmarłych przed światem niebieskim. Różowe lilie mówią o tym, że utrata tej osoby jest szczególnie ciężka i smutna dla wszystkich.

Możesz złożyć zamówienie na kwiaty bez wychodzenia z domu, po prostu odwiedzając naszą stronę internetową i składając zamówienie online. Wysyłamy kwiaty do ponad 100 krajów. Dostarczymy Twój bukiet w dogodnym dla Ciebie terminie na podany przez Ciebie adres, zgodnie z zamówieniem. Dostawa jest bezpłatna, bez żadnych dodatkowych kosztów. Dbamy o naszych klientów, dlatego dajemy Ci prawo do obserwowania bukietu i pąków w trakcie podróży. Możesz również użyć innych akcesoriów z naszego asortymentu i wysłać pocztówkę lub wyrazić swoje preferencje dotyczące projektu bukietu. Kompozycje kwiatowe są tworzone przez wysoko wykwalifikowanych florystów. Dlatego możesz nie martwić się o jakość naszych kompozycji. Masz możliwość zapoznać się z całym asortymentem kwiatów i osobiście wybrać kwiaty do stworzenia kompozycji. Możesz również skorzystać z korzystnych ofert rabatowych i kupić zniżkową kartę klienta VIP. Zapoznaj się ze statystykami najpopularniejszych bukietów, a także cenami różnych kompozycji.

Jeśli masz trudności z wyborem, możesz skontaktować się z naszymi specjalistami, chętnie udzielą wszelkich interesujących cię informacji, a także zorganizują wysyłka kwiatów i zapoznają cię z symbolicznym znaczeniem i charakterystyką kolorów w wybranej kompozycji.